14/08/2021

Вас запросили на підписання акта приймання-передачі квартири у новобудові? Що робити, якщо виявлено недоліки у будівництві? Чи маєте ви право на відшкодування витрат на ремонт? І скільки потрібно чекати на виправлення недоліків будівництва?

11/07/2021

Молоді сім'ї мріють про закриту територію, а мешканці старих районів скаржаться на обмеження їхнього життєвого простору. Суспільство розколюється і ворогує. Хто з них має рацію, а хто ні? Чи законно закривати територію цілих житлових комплексів? Коли закон забороняє закриття території? Де межі для закриття території у ЖК?

28/06/2021

ЖК Лакі Ленд знаходиться у Святошинському районі міста Києва. У відео ви побачите результати первинної юридичної перевірки ЖК Лакі Ленд, зокрема, відповіді на питання: Чи є право користуватися землею? Хто робить будівництво? Які мають бути документи на будівництво в ЖК Лакі Ленд?

20/06/2021

Чи є ЖК Ярославів Град юридично надійним? Чи є документи на землю у ЖК Ярославів Град? Чи є дозвільні документи? Хто будує ЖК Ярославів Град? У цьому відео представлені результати первинної (часткової) юридичної перевірки документів ЖК Ярославів Град.

13/06/2021

Договорів на покупку новобудов дуже багато. І попередній договір купівлі-продажу квартири, і договір про участь у ФФБ, і договір деривативу. Але всі без винятку договори повинні мати 4 обов'язкові умови, про які я розповідаю у відео.

05/06/2021

Чи законне будівництво ЖК Евріка у місті Києві? Хто має право продавати? Чи відновлять будівництво? Чому будівництво було зупинено?

24/05/2021

Ви приходите до відділу продажів і чуєте багато незрозумілих слів. Забудовник, замовник, генеральний підрядник... І навіть юристи, коли вам дають юридичний висновок, користуються цими термінами. Думаю, варто вам допомогти розібратися. Хто є хто і чому комусь із них не слід платити гроші?

05/05/2021

Чи варто інвестувати в ЖК Караваєві дачі? Чи є дозвіл на будівництво в ЖК Караваєві дачі? Хто будує ЖК Караваєві дачі - ОНІКС БІЛД (не будинок). Чи здано в експлуатацію першу чергу будівництва?

20/04/2021

Як отримати онлайн кредит? Які онлайн-кредити вважаються законними? У даному відео розказано основні умови для укладання онлайн кредиту.

13/04/2021

Хто будує ЖК Ібіс в Ірпені (Київська область)? Хто має право продавати квартири? Чи буде введено цей ЖК в експлуатацію? Які можуть виникнути проблеми з правом власності на квартири у ЖК ІБІС?