Вітаю! Мене звуть Руслана Мохнюк. Вже більше 10 років я професійно займаюсь наданням юридичних послуг, являюсь практикуючим адвокатом. Спеціалізуюсь в юридичному супроводі угод з нерухомістю (купівля-продаж, оренда), перевірці новобудов, а також захищаю права та інтереси клієнтів у суді (сімейні, цивільні, господарські справи). Якщо Вам необхідна кваліфікована юридична допомога адвоката у Львові - не гайте часу, телефонуйте.

Послуги адвоката Львів:

Перевірка новобудов, аналіз договорів, юридичний супровід операцій з нерухомістю

консультації, досудове та судове врегулювання кредитних спорів

консультації, стягнення аліментів, розлучення, поділ майна

Я не женуся за кількістю замовлень, до кожного проекту підходжу ретельно, з особливою відповідальністю – ніби це питання стосується особисто мене (сама виступала в ролі інвестора і розумію, що це таке).

Досвід щодо юридичного супроводу великого забудовника в Києві дає мені, як адвокату, можливість більш якісно захищати інтереси моїх клієнтів - інвесторів. Підтвердження тому є понад 30 успішно закритих угод із новобудовами, за результатами яких житло добудовано, введено в експлуатацію – а клієнти задоволені. Після звернення до мене, ви отримаєте не просто опис ризиків, але й отримаєте відповідь на питання, чи варто інвестувати, і якщо так, то як усунути наявні ризики. Я не продаю перелік проблем. Я продаю їх вирішення.

Мій досвід представництва інтересів клієнтів у судах із питань у сфері нерухомості – це справи про визнання недійсними договорів купівлі-продажу квартири, завдатку, дарування, заповіту, спори про виселення з квартири, про визнання недійсною довіреності, на підставі якої продали квартиру та багато інших. Подібний досвід дозволяє мені, як юристу та адвокату з нерухомості, бачити підводне каміння та оцінювати всі ризики при купівлі житла на вторинному ринку нерухомості.

Не даю порожніх обіцянок. Чесність та відкритість – основні принципи моєї роботи. Якщо Вам потрібна консультація юриста з нерухомості – телефонуйте, попередню консультацію надаю безкоштовно.

Чому мені варто довіряти?

Відгуки на Google maps

відгук про адвоката Руслана Мохнюк

Адвокат у Львові

Адвокат Львів

Юридична допомога адвоката у Львові включає в себе надання правових консультацій, в тому числі в умовах воєнного стану в Україні, захист прав та інтересів у судах будь-яких інстанцій та юрисдикцій, підготовку та аналіз договорів, представництво в правоохоронних органах, в органах виконавчої служби тощо.

Якщо ваше проблемне питання не дає вам спокійно жити та працювати, загрожує вашому майну, чи позбавляє вас можливості реалізовувати передбачені законом ваші права, то ви маєте знати, що ваші права можуть бути поновлені, перешкоди усунені, проблемна ситуація – вирішена.

Мій юридичний досвід допомагає шукати найкращу стратегію для захисту інтересів в судових суперечках та заздалегідь продумувати всі необхідні дії. Адвокат у Львові зможе швидко зібрати докази та отримати позитивні результати для клієнтів.


Які проблеми допоможе вирішити адвокат у Львові?

Мої адвокатські послуги передбачають надання правової допомоги в наступних сферах:

Вирішення юридичних питань часто потребує негайного реагування. На противагу юридичним компаніям, час на передачу завдання від вищої ланки до нижчої буде збережено. Ви завжди можете швидко отримати відповідь та тримати зв’язок з адвокатом у Львові 24/7.

 

 

Значення юридичної консультації

Консультація адвоката у Львові

Юридична консультація – це форма правової допомоги, яка передбачає постановку певного питання перед адвокатом з наступним проведенням правового аналізу та надання розширеної відповіді. Якщо проблема клієнта не є типовою, то консультація – це саме та послуга адвоката, з якої повинно починатись вирішення правової проблеми.

Юридична консультація адвоката у Львові допоможе визначитись з обсягом проблеми, та вкаже на наявність шляхів та строків її вирішення. Консультацію юриста у Львові ви можете отримати в телефонному режимі (усний порядок), у вигляді письмового висновку, або в ході відео конференції. Подібні способи комунікації є особливо цінними у період воєнного стану.

В яких формах надаються послуги адвоката у Львові

послуги адвоката

  • Усна консультація по телефону та в режимі відеоконференції (Viber, Telegram, WhatsApp);
  • Надання письмового висновку адвоката, письмовий аналіз договорів;
  • Проведення переговорів (з опонентами, відділом продажу тощо);
  • Виїзд адвоката на супровід угоди з нерухомістю (у відділ продажу або до нотаріуса);
  • Участь адвоката в судових засіданнях;
  • Виїзд адвоката до правоохоронних органів.

В умовах військового конфлікту в Україні ще не всі органи державної влади працюють, однак багато з них працює та спроможні відновити ваші права. Найкращий варіант вирішення – це мирне вирішення конфлікту.

Якщо у вас виник чи назріває сімейний спір, адвокат у Львові Мохнюк Руслана може допомогти вам вирішити проблему без судових процедур. Юридичні висновки з правових питань, афідевіти, переговори, консультації допомагають вирішити конфлікт, не звертаючись до державних органів.

Однак, опція з судовим розглядом також існує і можлива за будь-яких умов. Представництво інтересів адвокатом в судах Львова часто є ефективним способом вирішення вашої проблеми.

Мій Youtube канал, де ви зможете:

  • Отримати пораду як поводитись у складних ситуаціях
  • Дізнатись останні законодавчі зміни з коментарями адвоката
  • Дізнатись типові проблеми та шляхи їх вирішення