11/03/2022

Військовий стан в Україні не є підставою для припинення виплат та нарахування субсидій. Як отримати призначену субсидію? Чи платити житлово-комунальні послуги під час воєнного стану? Що буде, як не платити?

30/01/2022

ЖК Юніт хоум у Києві знаходиться у Шевченківському районі, між 2 станціями метро (Лук'янівська та Дорогожичі). У відео ми проаналізували загальні документи для всього ЖК.

26/12/2021

Що робити, якщо вас виселяють з орендованої квартири орендодавці? Ваша стратегія дій може бути різною і залежить від того, чи є у вас договір оренди, чи ні, а також багато залежить від причин, чому вас виселяють з орендованої квартири. У цьому відео ми розглянемо всі ситуації, обговоримо терміни та можливості повернення сплаченої оренди наперед.

12/12/2021

Що робити, якщо ви не віддали іпотеку, і іпотекодержатель вирішив забрати квартиру під іпотекою? Чи повинен боржник одразу виїжджати з квартири? Коли можна не виселятися із квартири? Що варто вимагати від кредитора?

28/11/2021

Зазвичай нотаріусам відома інформація про арешти на квартирі. Проте бувають випадки, коли арешт є, а про нього невідомо. Про ці випадки і поговоримо у відео.

16/10/2021

У Києві будується понад 300 житлових комплексів. Більшість молодих сімей мріють жити у новобудовах. Але якими є ризики купівлі квартири в новобудові? З досвіду проведених вже 80 перевірок документів на будівництво новобудов я виділила найпоширеніші ризики, які зустрічаються в інвесторів у Києві та області.

19/09/2021

Нотаріус не перевіряє борги за комунальні послуги, але покупці завжди просять перевірити, чи немає боргів і бояться купувати квартиру, власник якої раніше не розрахувався повністю з боргами. Чи варто купувати таку квартиру?