Послуги юриста з новобудов:

Комплексна перевірка новобудови

Письмовий висновок - аналіз договору та схеми інвестування, перевірка забудовника, оцінка ризиків купівлі новобудови.

Супровід угоди у нотаріуса

Виїзд до нотаріуса/відділ продажу для юридичного супроводу підписання договору

За результатами аналізу умов інвестування юрист з новобудов зможе надати вам наступну інформацію:

Безумовно, до послуги перевірка забудовника, входить і ведення переговорів про надання вам ексклюзивних умов інвестування та додаткової юридичної «подушки безпеки».

 

 

Ризики, які допоможе виявити юрист з новобудов

Шахрайство

Одночасний продаж декільком покупцям, продажа квартири особами, які на це право немають.

Самочинне будівництво

Відсутність необхідної дозвільної документації, прав на землю може спричинити затримку строків здачі в експлуатацію або унеможливить здачу в експлуатацію.

Судові суперечки

Наявність судових процесів щодо законності будівництва або заяви третіми особами своїх прав на об'єкт нерухомості.
юрист з новобудов виявляє ризики

Арешти

Наявність арештів, обтяжень, заборон відчуження перешкоджає оформленню права власності.

Будинок без комунікацій

Відсутність необхідних технічних умов та дозволів на підключення комунікацій може спричинити придбання квартири без умов проживання (без води, електрики, газу)

Не справедливі умови договору

Приховані умови договору - штрафні санкції щодо покупця.

Алгоритм вибору квартири в ЖК від юриста з новобудов

обрання ЖК в новобудові

1. Обрати житловий комплекс

Перед тим, як перевірити забудовника, важливо вибрати квартиру в новобудові, що підходить вам особисто. Не всі новобудови будуються великими забудовниками. Однак, репутація великого забудовника - не може бути гарантією законності будівництва. Тому, якщо вам необхідно вибрати забудовника при покупці квартири, то спочатку необхідно вибрати житловий комплекс, а вже потім звертатися до юриста з новобудов для перевірки.

Є різні сайти, на яких можна знайти безліч пропозицій. Наприклад: olx.ua, domik.net, dom.ria, lun.ua. Про те, як користуватися сайтом lun.ua та зекономити гроші на юристі, я розповідаю в даному відео

Отже, в першу чергу, ви звертаєте увагу на місце розташування житлового комплексу, потім вибираєте відповідний ціновий сегмент, а вже потім звертаєте увагу на планування квартир. Як заздалегідь перевірити забудовника? Важливо звернути увагу на те, чи не занесений ваш ЖК до переліку «Проблемних об'єктів». Якщо так, тоді проходьте повз такий ЖК. Такий список є на сайті http://kplik.kmda.gov.ua/. Про те, як користуватись цим сайтом, рекомендую подивитися коротке відео.


будівництво новобудови

2. Оглянути обраний ЖК

Далі раджу виїхати на місце будівництва. Якщо ви приїхали, а будівництво не ведеться і крім перекопаного поля і купи будівельних матеріалів ви нічого не знайшли, то варто зачекати, або знайти інший об'єкт. Швидше за все, юрист з новобудов вам скаже, що всіх необхідних документів для перевірки такого об'єкту забудовник не надав.

Якщо ваш будинок вже будується, і ви бачите проведення активних робіт, то можна сміливо йти у відділ продажу та просити показати планування та вибирати квартиру. Важливо на цьому етапі звернути увагу на такі моменти:

 • Як близько один до одного розташовані будинки (чи не будете дивитися у вікна сусідам);
 • Чи є порожні ділянки біля вашого будинку і що там буде збудовано?
 • Що раніше було збудовано на цьому місці? Може це був завод, чи цвинтар? Тоді краще пошукати інший об'єкт.

юридична перевірка забудовника

3. Перевірити забудовника

Юристи з новобудов радять, що перш, ніж розглядати схему інвестування та обговорювати умови договору, слід поставити запитання – а кому ви збираєтеся довірити свої гроші? Мудра людина не позичатиме першому зустрічному, грунтуючись тільки на добре прописаних умовах договору. Адже зрештою, боржник може виявитися шахраєм. Так і з процесом купівлі новобудови – спочатку слід вивчити репутацію забудовника. Аналіз репутації під час перевірки забудовника включає:

 • встановлення пов'язаних осіб (засновники, директор, бенефіціари);
 • аналіз залученості забудовника та пов'язаних осіб до судових процесів;
 • аналіз залучення забудовника до кримінальних справ;
 • виявлення журналістських розслідувань щодо забудовника та пов'язаних осіб.

Результати перевірки забудовника включаються до висновку юриста з новобудов.

юрист з новобудов перевіряє договір

4. Перевірити умови інвестування.

На цьому етапі вам, безперечно, знадобиться допомога юриста з новобудов. Щоб зберегти ваш час, нерви та гроші, зверніться до досвідченого фахівця. Ви можете не вимагати у відділі продажу документів. Це я зроблю сама. Все, що вам потрібно, це:

1. Взяти контакт менеджера з продажу, який обслуговує вас.

2. Укласти договір про надання послуг з юристом або адвокатом з нерухомості.

3. Отримати юридичний висновок з докладним описом всіх ризиків та пропозиціями, як їх можна пом'якшити або усунути зовсім.

Перевірка забудовника займає від 1 до 3 днів і залежить від того, наскільки довго відділ продажу надає на запит адвоката з нерухомості потрібні для аналізу документи.

За результатом перевірки забудовника ви дізнаєтесь:

 • хто здійснює будівництво;
 • чи є у забудовника законне право здійснювати будівництво;
 • чи є у забудовника право продавати квартири та хто ще може претендувати на вашу квартиру;
 • чи є у забудовника судові позови, суперечки, кримінальні провадження тощо.


Юрист з новобудов онлайн

Послуга юриста з нерухомості онлайн з кожним роком стає все більш популярною. Якщо у Вас немає часу на відвідування офісу адвоката з нерухомості, весь переговорний процес із адвокатом може відбуватися у онлайн форматі. Консультацію юриста з новобудов онлайн Ви можете отримати в телефонному режимі, або через месенджер. Далі укладається договір на правову допомогу з використанням електронного цифрового підпису та адвокат може розпочинати роботу. Висновок за результатами правового аналізу новобудови Ви також отримаєте у електронному форматі.

Юрист з новобудов онлайн працює в максимально зручному для клієнта форматі, що не виключає офлайн роботу (виїзд у відділ продажу, до нотаріуса і т.п.)