27/08/2020

У відео детально розглянуто особливості укладання попереднього договору купівлі-продажу нерухомості, на прикладі попереднього договору купівлі-продажу новобудови.

13/08/2020

У яких випадках потрібно отримувати дозвіл органів опіки та піклування на продаж квартири?

30/07/2020

З чого почати? Якими ресурсами користуватись? Як зекономити на послугах юриста з нерухомості?

03/09/2020

Укрбуд афера? Що трапилося? Які новини? Чого очікувати далі на інвесторів Укрбуду? Чи варто інвестувати у новобудови? Як захистити свої гроші?

15/07/2020

Ви, напевно, вже зустрічалися і працювали не раз із сайтом lun.ua. Але в цьому відео я хочу розповісти вам, як можна отримати максимальну користь із сайту lun.ua. Декілька секретів допоможуть вам вибрати квартиру мрії.

15/05/2020

5 порад, які допоможуть уникнути юридичних проблем у роботі з ріелтором. Як часто до мене, як до юриста з нерухомості, звертаються клієнти з юридичними проблемами, які виникли через неправильне розуміння суті ріелторських послуг.

01/04/2020

Ви хочете купити квартиру, але не знаєте що краще, новобудова чи вторинне житло? Дивіться у відео що краще та які юридичні ризики ви несете, укладаючи ту чи іншу угоду.

16/04/2019

Що краще купити новобудову чи квартиру на вторинному ринку? Є ризик купити кота в мішку та замість щасливого проживання розпочати витрачати незаплановані кошти на ремонт. Де ризик більший у новій квартирі чи старій квартирі? З кого стягнути додаткові витрати? Які терміни для пред'явлення претензій? Дивіться до кінця та отримайте відповіді на всі запитання.

02/04/2019

Як правильно вибрати квартиру? Купити квартиру в новобудові це лише половина справи. Навіть якщо будинок побудований, це ще не означає, що ви зможете зробити ремонт та жити у своїй квартирі спокійно. Важливо, щоб будинок був підключений до комунікацій. Як уникнути ризику безглуздої покупки коробки? Чи є такі ризики у вторинному житлі? Дивіться відео.

20/03/2019

Ви хочете купити квартиру, але знаєте що краще, новобудова чи вторинне житло? Дивіться у відео що краще і які юридичні ризики ви несете, укладаючи ту чи іншу угоду.