Оплата кредитів зазвичай пов’язана з тим, що боржникам нараховують більше відсотків, ніж це передбачено законодавством. Якщо банк вже звернувся до суду з позовом про стягнення з вас неоплаченого кредиту, це означає, що банк сподівається на відсутність у вас адвоката та достатнього юридичного захисту для того, щоб не платити те, що ви кредитору не винні. Щоб дізнатися, чи не порушені ваші права, вам потрібен адвокат по кредитам.

Юридична консультація з кредитних питань включає:

 • аналіз кредитного договору;
 • збір доказів;
 • правовий аналіз проблематики з урахуванням останньої судової практики Верховного Суду;
 • вироблення правової позиції та плану дій.

 

Я як адвокат, надаю послуги у вирішенні кредитних спорів, зокрема суперечок про стягнення кредитної заборгованості перед банками та МФО, зняття арештів та виключення з Реєстру боржників. Для отримання консультації щодо Вашої ситуації, звертайтесь за номером: +38 (093) 030 34 24 або напишіть мені в будь-якому з месенджерів:

Адвокат по кредитам у Львові - послуги та консультації

Послуги

 • Представництво в судах щодо захисту прав боржників.
 • Захист прав поручителя в суді
 • Оскарження надмірно нарахованих відсотків
 • Зменшення пені, штрафів та процентів за кредитним договором
 • Захист від продажу іпотечного майна
 • Оскарження постанов державного виконавця (про відкриття провадження, накладення арешту та ін.)

Консультації

 • Аналіз кредитного договору та договору іпотеки
 • Аналіз договору позики, боргової розписки
 • Супровід досудового врегулювання спору
 • Переговори з колекторськими організаціями
 • Консультації щодо правомірності вимог кредитора (банку, МФО)
 • Консультації щодо дотримання закону державним та приватним виконавцем
адвокат по кредитам Руслана Мохнюк

Чому варто звертатись до адвоката по кредитам

Підготовка до судових процесів, консультування, ведення переговорів, тощо. Все це те, чим займається адвокат по кредитам. Часто, навіть проста консультація юриста може заощадити вам тисячі гривень та врятувати від безсонних ночей. Банки та МФО нерідко порушують закон та завищують суми до стягнення.

Щоб знати точно, на що ви маєте право, і коли ваш кредитор точно порушує закон, вам потрібна кваліфікована допомога кредитного адвоката.

З кожним роком кількість банків росте, росте також і кількість боржників. Реєстр боржників поповнюється новими особами. І виключити з нього своє ім’я буває досить важко. Якщо ви все ж лишаєтеся в Реєстрі боржників, то це заважає вам продавати нерухомість, отримувати нові кредити, укладати з важливими бізнес партнерами вартісні договори, тощо. Адвокат по кредитам у Львові чи іншому місті України може вам допомогти виключити запис про вас з Реєстру боржників. Для цього проводиться правовий аналіз з метою встановлення обставин, за яких такий запис було внесено до реєстру боржників, та чи існують такі обставини на сьогоднішній день. Непоодинокими є випадки, коли навіть після погашення боргу, виконавці не виключають інформацію про особу з Реєстру боржників.


адвокат аналіз кредитного договору

Яку допомогу надає адвокат по кредитам у Львові

Ви справно платили кредит, а у вас з’явився невідомо звідки борг. Це звичайна практика фінансових установ. Щоб дізнатися, скільки ви винні, завжди потрібно запитувати розрахунок боргу. Це досить довга таблиця, де зазначено про всі нарахування. Звичайно, це нарахування в банках відбувається в автоматичному режимі, і такий режим не враховує строки позовної давності, недійсність зобов’язань, обмеження у строках нарахування штрафних санкцій тощо. Особливо це стосується юридичних осіб, щодо яких закон має більш сприятливі умови, ніж для фізичних осіб.

Адвокат по кредитам може допомогти вам, чи вашому бізнесу, уникнути зайвих витрат на оплату послуг банків та стягнення з вас коштів, що по закону стягненню не підлягають.

Крім того, кредитний адвокат може захистити ваші інтереси в суді та допомогти уникнути оплати всіх штрафних санкцій, звільнення від оплати відсотків, тощо, якщо є для цього законні підстави.

Якщо ваш борг вже дуже давній, то імовірно, що адвокат по кредитам зможе допомогти вам застосувати механізми звільнення від сплати всього боргу, якщо банк порушив строки пред’явлення виконавчого документа до виконання.

Немає чим платити за кредит

Що робити, якщо немає чим платити за кредит?

Якщо ви не маєте коштів, щоб погасити кредит, перше, про що ви маєте подумати – це майно, на яке банк може звернути стягнення.

Якщо такого майна вже немає, можна починати вести мирні переговори з банком. Найкращий для всіх варіант – це укладення договору про врегулювання спору. Однак, не завжди договір про розстрочку боргу, що пропонує до підписання банк – є вигідним для боржника. Такий договір завжди має бути проаналізований адвокатом по кредитам.

В моїй практиці були випадки, коли згода з умовами такого договору могли призвести тільки до подвоєння штрафних санкцій, при цьому уступок зі сторони банку – не було. Тому доцільно вести переговори щодо зміни умов такого договору та врегулювання взаємних поступок сторін.


Чи можна визнати недійсним кредитний договір?

Є передбачені законом випадки, коли кредитний договір може бути визнаний недійсним. Важливо зазначити, що якщо визнати кредитний договір недійсним, то залишиться лише обов’язок про повернення боргу, сплачувати відсотки та штрафи – не потрібно.

Адвокат по кредитам може допомогти вам виявити підстави для визнання договору кредиту недійсним. До таких підстав можна віднести, наприклад, укладення договору без згоди другого з подружжя за умови, що кредитору було відомо про шлюб боржника.

Недійсним може бути визнаний договір, вчинений під впливом тяжких обставин, під впливом помилки, з перевищенням повноважень представника, в забороненій валюті, без дозволу органів опіки та піклування, вчинений особою, яка не могла керувати своїми діями, вчинений під впливом насильства, вчинений внаслідок зловмисної домовленості представника, фіктивний правочин, тощо.

адвокат по кредитам

Як скасувати виконавчий напис нотаріуса?

Виконавчий напис нотаріуса – це вчинення на нотаріальному договорі напису нотаріуса, який не потребує затвердження судом і може одразу ж бути виконаний виконавцем.

Виконавчим написом нотаріуса змінюють власника нерухомості, стягують борг, тощо. Основна умова – заборгованість має бути безспірною.

Скасувати виконавчий напис нотаріуса адвокат по кредитам може через суд. В суді обов’язково потрібно довести спірність вимог. 80% таких позовів суди задовольняють, тому, якщо вас виганяють з власного житла на підставі виконавчого напису нотаріуса, зверніться до адвоката по кредитам та оскаржіть виконавчий напис нотаріуса.

Зазвичай, виконавчий напис нотаріуса виконується щодо завищеної суми, з порушенням строків повідомлень, чи неспівмірної суми боргу з вартістю нерухомості. Тому у переважній більшості випадків його можна і потрібно оскаржувати. Робити це можна лише через суд, в чому адвокат по кредитам може вам допомогти.


адвокат по кредитам захист від позову про виселення

Що робити, якщо банк подав позов в суд про виселення?

Якщо банк подав позов в суд про виселення, варто захищатися. При цьому, продовжуваність судових розглядів буде грати на вашу користь.

Якщо у банка немає підстав для вашого виселення, чи за законом вам мають надати інше житло, то доцільно звернутися до адвоката по кредитам у Львові чи іншому місті Західної України.

Адвокат зможе розробити для вас саме таку стратегію захисту, щоб ваші інтереси були максимально захищені, і в кінці кінців, у вас залишилось житло, а борг – був погашений.

В питаннях виселення, важливе значення має те, з якою метою брався кредит, хто проживає у житлі, на якій підставі було набуте право власності на нерухомість, чи є у неповнолітніх права на нерухомість, чи є підстави для визнання кредитного договору недійсним , тощо. Дослідивши всі ці питання, адвокат по кредитам зможе підготувати вам письмову консультацію з детальними діями, що потрібно вчинити для вигідного вирішення справи для боржника.