Допомогла клієнту відсудити квартиру, домоглася визнання судом недійсним правочину, вчиненого за підробленими документами, виграла суд на стороні боржника за кредитом на суму 200000 доларів США, допомогла клієнтам заощадити понад 1 млн. доларів США, викриваючи незаконні будівництва та виправляючи невигідні умови інвестування. Мій досвід (більше 10 років) допомагає мені шукати правильне рішення на користь клієнта. Я працювала в Адвокатському об'єднанні "Калита, Маркович та партнери" 8 років, займалася супроводом іноземних клієнтів (судові спори у господарських судах, сімейні суперечки, суди за нерухомість, визнання правочинів недійсними, спори з органами державної влади, міграційні питання, та інше).

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю отримала в 2016 році

Маю успішний досвід представництва інтересів клієнтів у судах з питань нерухомості: справи про визнання недійсними договорів купівлі-продажу квартир, завдатку, даріння, заповіту, спори щодо виселення з квартири, про визнання недійсною довіреності, на підставі якої продали квартиру і багато інших.

Освіта: магістр права (Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана), диплом з відзнакою.

Курси:

  • Успішне ведення переговорів: необхідні стратегії та навички: університет Мічигана, США (Successful Negotiation: Essential Strategies and skills Michigan university);
  • Writing English course Chicago university.

Документи

Відеопрезентація послуг