Послуга юридична перевірка новобудов:

Експрес перевірка перед угодою

- аналіз договору;

- аналіз репутації забудовника

Зазвичай така послуга надається, як бонус (безоплатно), оскільки включена в юридичний супровід угоди купівлі-продажу

.

Комплексна перевірка

- аналіз договору;

- юридичний аудит всіх учасників будівництва та схеми інвестування

- підготовка письмового висновку

Які результати від перевірки новобудови ви отримуєте?

Якось один бізнес-коуч сказав, що чим більше часу ви витратили на заробіток грошей, тим більш прискіпливі ви повинні бути у пошуку джерела інвестування. Тому юридична перевірка новобудови допоможе вам інвестувати ефективно та з користю.

Навіщо вам потрібна юридична перевірка новобудови у Львові?

Витратити гроші завжди легко, але витратити їх як слід, так, щоб інвестиції не пропали, а ще й принесли плоди – для цього потрібно докласти зусиль і терпіння.

Безпечно інвестувати в новобудови можна тільки, знаючи всі юридичні тонкощі та ризики. Після здійснення перевірки новобудови ви зможете прийняти не поспішне та легковажне, а виважене, засноване на юридичних фактах, рішення.

При здійсненні перевірки новобудови я зазвичай не переказую клієнтам зміст договору купівлі-продажу, як це часто роблять дешеві юридичні компанії, спрямовані на масового клієнта, а аналізую умови інвестування грунтовно.

Перевірка новобудови у нас включає глибокий аналіз документів. Ми завжди пропонуємо ексклюзивні умови для наших клієнтів та ведемо переговори по їх включенню до договорів. У висновку ми розписуємо сценарії подій, які можуть статися та їх результат. Тлумачення умов договору є важливою частиною, оскільки клієнт має знати та розуміти, на що погоджується. У висновку я виділяю юридично небезпечні умови та попереджаю, що буде, якщо їх не відредагувати. Висновок готується так, щоб клієнт за 3 хвилини його вивчення знав найголовніше та міг прийняти рішення щодо інвестування у новобудову, чи відмову від такого інвестування

Які бувають види юридичних перевірок новобудов?

Залежно від витраченого часу, перевірки новобудов бувають наступних видів:

  • Швидка перевірка новобудови (займає від 5 до 24 годин від моменту отримання всіх документів від відділу продажу), включає: аналіз права користування землею, дозвільні документи, арешти, схема інвестування, аналіз договору;
  • Повна перевірка (займає 2-3 робочі дні для здійснення комплексної перевірки), включає: всі складові швидкої перевірки + перевірка репутації забудовника, ведення переговорів, перевірка документів для комунікацій ;
  • Експрес - перевірка новобудови (займає 2-3 години перед угодою), включає: перевірка права на землю, дозвільні документи, арешти.

Що потрібно зробити, щоб отримати юридичну перевірку новобудови?

1. Зателефонувати або зв'язатися будь-яким іншим способом з нами;

2. Вказати обраний об'єкт для перевірки та контакти менеджера з відділу продажу;

3. Оплатити послугу на розрахунковий рахунок згідно виставленого рахунку (спрощений договір) та отримати в обумовлений термін результати перевірки.

Також можна отримати письмовий договір про надання послуг/договір з ЕЦП.

Отже, юридична перевірка новобудови – це обов'язкова частина у виборі надійного джерела інвестування, яку ви можете отримати вже зараз.