Ви купуєте будинок, квартиру або землю, сперечаєтеся з родичами про право на проживання в квартирі, використовуєте нерухомість для свого бізнесу, намагаєтеся розібратися у тонкощах купівлі новобудов? У цих та багатьох інших питаннях юрист з нерухомості може надати вам необхідну допомогу.

Вже більше 10 років я надаю юридичні послуги, та є адвокатом. У 2014 році допомогла клієнту успішно інвестувати у новобудову. З того часу, однією з моїх ключових спеціалізацій стало надання послуг юриста з питань нерухомості у Києві та Київській області.

Послуги юриста з нерухомості:

Я не женуся за кількістю замовлень, до кожного проекту підходжу ретельно, з особливою відповідальністю – ніби це питання стосується особисто мене (сама виступала в ролі інвестора і розумію, що це таке).

Досвід щодо юридичного супроводу великого забудовника в Києві дає мені, як юристу з нерухомості, можливість більш якісно захищати інтереси моїх клієнтів - інвесторів. Підтвердження тому є понад 30 успішно закритих угод із новобудовами, за результатами яких житло добудовано, введено в експлуатацію – а клієнти задоволені. Після звернення до мене, як до юриста з нерухомості, ви отримаєте не просто опис ризиків, але й отримаєте відповідь на питання, чи варто інвестувати, і якщо так, то як усунути наявні ризики. Я не продаю перелік проблем. Я продаю їх вирішення.

Мій досвід представництва інтересів клієнтів у судах із питань у сфері нерухомості – це справи про визнання недійсними договорів купівлі-продажу квартири, завдатку, дарування, заповіту, спори про виселення з квартири, про визнання недійсною довіреності, на підставі якої продали квартиру та багато інших. Подібний досвід дозволяє мені, як юристу та адвокату з нерухомості, бачити підводне каміння та оцінювати всі ризики при купівлі житла на вторинному ринку нерухомості.

Не даю порожніх обіцянок. Чесність та відкритість – основні принципи моєї роботи. Якщо Вам потрібна консультація юриста з нерухомості – телефонуйте, попередню консультацію надаю безкоштовно.

Чому мені варто довіряти?

Відгуки

відгук перевірка нерухомості
відгук перевірка переуступки квартири

 

відгук про судовий процес
відгук адвокат Мохнюк Руслана

 

Усі відгуки на гугл картах

Коли варто звертатися до юриста з нерухомості в Україні?

коли звертатись до юриста з нерухомості

Більшість моїх постійних клієнтів добре знають, що краще звернутися до юриста з нерухомості до купівлі квартири, ніж судитися потім за свої права роками. Але вже якщо доведеться і посудитися, то я не обіцятиму уявну перемогу, а розповім усе як є, і тоді стратегію ми почнемо розвивати не в одному, а відразу в кількох напрямках.Перед тим, як купити квартиру в новобудові, потрібно завжди перевіряти документи. Я вже перевірила понад 30 житлових комплексів та скажу, що в одного і того ж забудовника, у тому ж комплексі можуть бути різні, з юридичної точки зору, об'єкти щодо надійності. Будували на землі в оренді, вільного місця не залишилося, і почали будувати на чужій землі, сподіваючись на зв'язки з владою та подальше оформлення договору оренди землі. Але влада різко змінилася, і будинок так і не зданий в експлуатацію, і значиться у списку під знесення, як самобуд. Дякувати Богові, мої клієнти ще на стадії будівництва, перед купівлею, звернулися до мене за констультацією. А що я могла сказати, як адвокат із нерухомості? Звичайно, шукаємо інший об'єкт, оскільки цей об'єкт занадто ризикований.

Навіщо потрібен юрист з нерухомості?

Юрист з нерухомості може як вказати на відсутність проблеми (так, таке теж буває), або виявити проблему та знайти її оптимальне та швидке вирішення.


Бувають ситуації, коли купуючи нерухомість у знайомих, або через хороших друзів-рієлторів, боїшся поставити зайве питання і попросити зайвий документ, щоб не показати свою недовіру до людини. І тут вам на допомогу – юрист з нерухомості. Документи та незручні питання питатимете вже не ви, а ваш адвокат. Це вона нікому не довіряє, всіх про все незручне запитує. А ви зберігаєте добрі стосунки зі своїми друзями за максимального захисту своїх прав. Адвокат з нерухомості захищатиме ваші інтереси у питаннях обов'язків за договором і поторгуватися теж може за вас.

юрист з нерухомості супровід угоди

Як ми працюємо?

 • Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом(по телефону, Viber, Telegram, Messenger, WhatsApp).
 • Ми укладемо з вами договір у зручній для вас формі
 • Ми проведемо аналіз документів, самостійно запитаємо документи у забудовника та проведемо переговори щодо внесення змін до договору та надання нашим клієнтам ексклюзивних умов. За необхідності витребуємо додаткові докази за допомогою адвокатських запитів.
 • Отримайте юридичний висновок із правовим аналізом в обумовлений термін та усні консультації з вашого питання.
 • Ви можете отримати послугу, нікуди не виїжджаючи, все необхідне ми зробимо за вас.

Чим адвокат з нерухомості відрізняється від юриста з нерухомості?


Тут усе просто. Усі адвокати є юристами, але не кожен юрист стає адвокатом. У адвоката більше повноважень та можливостей захищати свого клієнта, а також є професійна відповідальність.

Юрист з нерухомості

Вимоги:

вища юридична освіта (спеціаліст чи магістр).
Повноваження:
 • проведення правового аналізу;
 • надання консультацій.


Професійна відповідальність:

відсутня.

Адвокат з нерухомості

Вимоги:
 • вища юридична освіта (спеціаліст або магістр права);
 • досвід роботи у сфері юриспруденції не менше 2-х років;
 • складання кваліфікаційних іспитів про право на зайняття адвокатською діяльністю.
Повноваження:
 • проведення правового аналізу;
 • надання консультацій.
 • витребування доказів через адвокатські запити;
 • захист інтересів в суді.
Професійна відповідальність:
 • зобов'язаний дотримуватись правил адвокатської етики;
 • може бути притягнутий до дисциплінарної відповідальності або позбавлений права здійснювати адвокатську діяльність;
 • зобов'язаний постійно підвищувати свій рівень кваліфікації

Юрист з нерухомості онлайн

Послуга онлайн-юриста з нерухомості сьогодні вже не звучить дивно. Швидкість життя зростає і це потребує вирішення завдань у максимально короткі терміни. Ми йдемо в ногу з часом, тому весь переговорний процес можемо перевести в онлайн формат. Консультацію юриста щодо нерухомості онлайн Ви можете отримати в телефонному режимі або за допомогою месенджера. Договір на правову допомогу можемо укласти за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). В електронному форматі Ви можете отримати висновок за результатами правового аналізу Вашої ситуації.

Юрист з нерухомості онлайн працює в максимально зручному для клієнта форматі, що не виключає офлайн роботу (виїзд у відділ продажу, до нотаріуса тощо).

Вартість послуг юриста з нерухомості

Найменування послуги Вартість
Повна перевірка новобудови без аналізу договору та виїздів від 1800 грн.
Аналіз договору, внесення змін та ведення переговорів від 1500 грн.
Перевірка ризиків купівлі вторинної нерухомості від 1900 грн.
Супровід під час підписання договору від 1800 грн. (до 2 годин)
Підготовка письмової консультації від 500 грн.
Підбір законної новобудови для інвестування від 10000 грн.

Дивитись усі ціни

Поширені питання

Працюю з об'єктами по всій Україні, офіс у Києві. За необхідності можлива робота з виїздом до іншого міста.

Працюю за передоплатою. Оплата вноситься на розрахунковий рахунок за конкретну послугу. Усна консультація від 350 грн.

Усю роботу виконую особисто – без залучення помічників, юристів, студентів тощо. Працюю понад 10 років, завжди виправдовувала довіру клієнтів. Це легко можна перевірити прочитавши відгуки про мою роботу в інтернеті.

Якщо говорити про перевірку новобудови всі документи для роботи я витребую самостійно, при необхідності - з виїздом у відділ продажів. Якщо цікавлять інші послуги юриста по нерухомості - все залежить від вашого питання, дзвоніть я підкажу.Веду Youtube канал юриста з нерухомості, на якому ви можете:

 • Дізнатися, як мінімізувати ризики з купівлі нерухомості
 • Дізнатися, як можна самостійно перевірити новобудову
 • Отримати безоплатну консультацію юриста з нерухомості