Послуги юриста з супроводу угод з нерухомістю:

Експрес-перевірка

Перевірка арештів, залучення продавця до судових процесів, виконавчих проваджень

Детальна перевірка

Перевірка історії попередніх продажів квартири, арештів, судових позовів, виконавчих проваджень

Супровід угоди у нотаріуса

Виїзд на угоду, перевірка повноважень підписантів, вичитування та аналіз договору

Юридичний супровід купівлі-продажу нерухомості включає:

1) Консультація юриста до покупки нерухомості:

2) Перевірка всіх документів під час укладання угоди:

Юрист із супроводу угод з нерухомістю Київ

Ви вибрали будинок або квартиру своєї мрії і вже наблизилися до моменту здійснення угоди. Що важливо знати під час укладання угоди? Чим вам може допомогти юрист у супроводі покупки квартири? Нижче ви отримаєте відповіді на ці запитання.

юридичний супровід угоди у нотаріуса

Як відбувається покупка квартири у нотаріуса?

Продаж нерухомості відбувається виключно у нотаріальній формі та з державною реєстрацією. Нотаріальна форма угоди є гарантією безпечної угоди. Нотаріус не несе відповідальності за забезпечення інтересів сторін угоди і не проводить перевірку об'єкта щодо наявності арештів заздалегідь, до того, як сторони прийдуть до офісу нотаріуса.

Що взяти із собою на угоду? Ви приходите на угоду з грошима, паспортом, карткою про присвоєння податкового номера, і, можливо, чоловіком/дружиною, також із паспортом і податковим кодом.

Що робить нотаріус на угоді?

Перевіряє документи підписантів (покупця, продавця), які засвідчують особу, оформляє згоду подружжя у нотаріальній формі, робить витяг з реєстру прав на нерухомість, щоб упевнитись у тому, хто саме є власником нерухомості та роздруковує нотаріальний договір. Договір, як правило, саме той, який зручний продавцю. Нотаріус не розповідатиме вам, що означає кожен пункт у договорі, і не думатиме, як краще для вас прописати його умови. Нотаріус повинен провести безліч бюрократичної роботи, включаючи сплату всіх податків, якщо ви з ним про це домовлялися. Він скоріше виконує функції державного реєстратора.

Під час угоди нотаріус отримує витяги з реєстрів та може надати підтвердження відсутності деяких арештів.

Що робить юрист з нерухомості на угоді?

Юрист з нерухомості (або адвокат) може перевірити вам дані реєстрів у будь-який час, до того, як ви почали зазнавати збитків зі зняття грошей з рахунків, переказом грошей на рахунок іншого банку, та інше. Також юрист зможе знайти для вас набагато більше інформації, ніж нотаріус. Нотаріус діє формально, виключно у межах закону. Юрист же є вашим приватним детективом, який докладає всіх зусиль, щоб викопати для вас максимальну кількість інформації та знайти всі ями та ямки, в які ви можете впасти, купуючи ту чи іншу нерухомість (або компанію з метою придбання нерухомості).

Ріелтор знає, які документи повинен надати продавець, і домовляється про ціну угоди, вибираючи для вас найкращий об'єкт. Але ріелтор не знає юридичних тонкощів та особливостей тих чи інших договорів. Бувають навіть випадки, коли шановне агентство нерухомості вимагають від сторін незаконних дій та порушують права продавців чи покупців. І потім тривалі судові процеси витягують фінанси з обох боків.

У такому разі, юридична перевірка документів при купівлі або продажу вторинної нерухомості до угоди допомагає визначити, чи має право продавати цю конкретну нерухомість даний продавець, чи немає жодних ризиків, які є борги на цій нерухомості, чи законно було придбано нерухомість, і т.д. Особливо потрібна юридична перевірка, якщо нерухомість продається на підставі довіреності або юридичною особою.

юрист з нерухомості на супроводі угоди

Роль адвоката при супроводі угоди

Отже, юрист з нерухомості – це спеціаліст, який може допомогти вам безпечно придбати нерухомість. І здається, навіщо переплачувати, та залучати більш кваліфікованого спеціаліста – адвоката? Адвокат з нерухомості – це адвокат, який спеціалізується в угодах щодо нерухомості та має досвід представництва у судах у справах, пов'язаних з нерухомістю.

Якщо ви прийшли на угоду з адвокатом, то адвокат:

  • перевірить більше інформації, ніж вимагає закон від нотаріуса.
  • вичитає всі умови договору і допоможе вам зрозуміти те, що важливо знати і попередить про те, про що вас потрібно попередити, щоб ваша покупка була успішною і вигідною.
  • проведе попереднє дослідження документа на предмет підробок, маючи при цьому базові знання криміналістичного дослідження документів та методів здійснення підчисток у документах.

найняти юриста для супроводу угоди купівлі-продажу нерухомості

Як найняти юриста для супроводу покупки квартири на угоді?

ЭЦе дуже просто. Вам потрібно зв'язатися з фахівцем (юрист з нерухомості), який вас цікавить. Всі контакти вказані на цьому сайті.

Все, що вам потрібно зробити, - це дати контакти ріелтора або продавця. Юрист із нерухомості на угоду приходить вже підготовлений. Оплачуєте ви цю послугу лише на самій угоді.

В які терміни можна отримати юридичний супровід, купуючи квартиру?

Як правило, для загального юридичного аналізу потрібно 1-3 дні.

Якщо інформація потрібна терміново, адвокат або юрист з нерухомості може дати вам попередній висновок протягом декількох годин.

Чи можна найняти юриста для придбання будинку?

Якщо ви купуєте будинок, то дуже важливо перевірити законність володіння як домом, так і землею під ним. Якщо у вас виникли питання зі зняттям із реєстрації прописаних у будинку осіб, вам також у цьому може допомогти юрист чи адвокат з нерухомості. Якщо ви інвестуєте у будівництво котеджу або таунхауса, то юрист зможе перевірити наявність усієї дозвільної документації.