20/03/2021

Чому ризиковано інвестувати у ЖК Південний квартал? Хто зводить ЖК Південний квартал? Хто є відповідальним? На чиїй землі будують ЖК Південний квартал? Що потрібно, щоб здати ЖК Південний квартал в експлуатацію?

08/03/2021

Що робити, якщо продавець не пропонує передоплату за нерухомість? Як відрізнити аванс та завдаток? Кому та коли спрямовувати вимогу про повернення грошей? У яких випадках слід звернутись до суду?

27/02/2021

У вересні 2020 року провела юридичну перевірку ЖК Форест Парк. Чи законне будівництво ЖК Форест парк? Які недоліки у документах є? Що із комунікаціями? Відповіді дивіться у відео.

25/02/2021

П'ять корисних порад як уберегти свою нерухомість від шахраїв, якщо ви їдете за кордон.

17/02/2021

Як не втратити нерухомого майна за борги, якщо ви у шлюбі?

Майно подружжя, придбане під час шлюбу, безумовно, є загальним за винятком випадків, передбачених законодавством.

Якщо хтось із подружжя взяв гроші в кредит і не може їх віддати, то борг стрімко зростає і ймовірно, що за борги можна втратити нерухоме майно.

Запропонований у відео варіант дій можливий тільки щодо спільного майна подружжя і якщо на взяття кредиту не було дано згоду іншого подружжя та інший з подружжя не був поручителем.

08/02/2021

Ви вже близькі до своєї мрії і вам залишилося зовсім небагато - оформити угоду з купівлі новобудови. Новобудова краще вторинки, але є ризики - треба чекати. А ще є юридичні ризики при покупці новобудови:

  • непідключені комунікації;
  • незданий в експлуатацію будинок;
  • відмова забудовника від передачі квартири у власність.
Ось про відмову забудовника ми й поговоримо докладніше у цьому відео. І про роботу юриста при супроводі угоди купівлі новобудови.

27/01/2021

Як визнати угоду фіктивною? Що потрібно зробити, щоб вашу угоду не визнали фіктивною? І бонус – як відрізнити фіктивну угоду від удаваної?

31/12/2020

При недійсності правочинів сторони повинні повернути все отримане за договором. Нікому не хочеться повертати квартиру, де вже зроблено ремонт. Правда? Що потрібно знати та робити для того, щоб угода була дійсною та суперечок по ній не виникало?

12/09/2020

Що таке майнові права? Які ризики купівлі майнових прав на нерухомість? Як дізнатися, чи законно продаються майнові права на нерухомість? Про це та інше у відео.

23/07/2020

Перевірка забудовника, перевірка новобудови – обов'язкова умова успішного придбання квартири у новобудові. Що повинен знати кожен інвестор, щоб розуміти свого юриста з нерухомості та не дати себе обдурити?