Послуги адвоката в суді:

Підготовка документів для суду адвокат Київ

Розробка стратегії, підготовка заяв, клопотань, відзивів, заперечень

Представництво інтересів на судових засіданнях

Підготовка та участь адвоката в судових засіданнях(Київ)

Консультація судового адвоката

Вивчення матеріалів справи, письмова консультація

У яких справах бере участь судовий адвокат з нерухомості у Києві?

 

 

Як обрати адвоката у Києві?

Якщо вам необхідно звернутися до суду, або навпаки – захиститись від поданого на вас позову, то для цього вам обов'язково потрібен адвокат (для Києва – це адвокат Київ). Адвокатська діяльність досить широка, тому кожен адвокат у Києві має свою спеціалізацію. Наприклад, адвокат у кримінальних справах не займатиметься справою про розлучення, або адвокат із земельних питань, навряд чи погодиться захищати клієнта у справі про вбивство. Якщо ваше питання якимось чином стосується нерухомості у Києві чи Київській області, то найкраще обрати саме адвоката з нерухомості Київ. Цей адвокат може представляти ваші інтереси в судах у спорах із будь-якими особами: з фізичними особами (у цивільних справах), з підприємцями (у господарському процесі), з органами державної влади та місцевого самоврядування (в адміністративному процесі).


Адвокат у Києві з представництва інтересів у судах

Адвокат з нерухомості допоможе вам вирішити конфліктну ситуацію, незалежно від того, чи потрібно вам для цього звернутися до суду, або ви маєте намір вирішити питання шляхом переговорів. Якщо ви шукаєте, і думаєте, що вам потрібен адвокат, то ви звернулися за адресою.

Професійне представництво інтересів у суді є моєю спеціалізацією. Підготовка позовної заяви, відзиву, відповіді на відзив, клопотань, збирання доказів, підготовка та подання адвокатських запитів та багато іншого – всім цим займається адвокат у Києві. Вже 10 років я займаюся представництвом інтересів різних клієнтів у судах та маю досвід для ефективного судового представництва у судових справах, особливо у тих, що пов'язані з нерухомістю. Наявність адвокатського свідоцтва дозволяє здійснювати представництво у всіх судах, включаючи Верховний Суд та Конституційний Суд України.

Вартість послуг адвоката у Києві.

Погодинна оплата допоможе вам отримати в суді відшкодування ваших витрат за надані адвокатські послуги з вашого опонента. У разі фіксованої оплати, суди відмовляють у відшкодуванні витрат на послуги адвоката, оскільки вважається, що відсутній доведений логічний зв'язок між наданою послугою та сумою, яка потрібна для відшкодування (Приклад – справа №120/3970/19-а Касаційний адміністративний суд Верховного Суду).

Як визначити приблизну вартість послуг адвоката Київ? Маючи досвід роботи в подібних справах, адвокат може підрахувати вам приблизну кількість. оплачуваних годин, залежно від складності вашого питання та необхідності пошуку нових доказів. Наприклад:

  • консультування та аналіз документів займає в середньому 2-5 годин;
  • підготовка позовної заяви (включає аналіз та консультування) - у середньому це 3-7 годин (залежно від кількости позовних вимог, учасників справи та складності справи);
  • підготовка, відкликання та збір доказів (подання адвокатських запитів) – 3-5 годин;
  • представництво інтересів у суді – вартість визначається один раз, і встановлюється незалежно від того, скільки часу зайняло очікування та участь, це засідання буде за 1 хвилину, або за 6 годин (а очікування часто займає від 1 години до 5-6 годин).

Якщо ви отримуєте вказані вище послуги від адвоката Руслана Мохнюк, то у вигляді бонусу ви отримуєте на кілька годин фактичної роботи адвоката у Києві більше (час, витрачений на надсилання документів, усні консультації, час на аналіз судової практики).

За результатами роботи на кожному етапі ви обов'язково отримуєте письмовий звіт про витрачений час. Цей звіт може бути гарантією отримання відшкодування ваших витрат на адвоката у суді.

Як отримати послугу юрист з нерухомості у Києві?

Якщо ваші права порушені, і вам потрібна професійна допомога, ви можете замовити консультацію у адвоката з нерухомості. Замовити можна, зв'язавшись телефоном, або в будь-якому месенджері (Viber, Watsup, Telegram, Messanger), після чого ви можете надіслати фото документів адвокату зручним для вас способом і вже за 1-2 дні отримати письмову консультацію.

Адвокат з нерухомості розпише вам, як це питання регулює закон, і як можна вирішити питання найвигіднішим для вас способом.

Якщо ви замовите послугу з підготовки процесуальних документів (на стороні відповідача чи позивача), то витрачені вами гроші на оплату консультацій будуть враховані при розрахунку вартості підготовки позовної заяви чи відкликання.

Договір про надання адвокатських послуг також можна підписати та отримати онлайн (адвокат може надіслати вам вашу версію з електронним цифровим підписом), що скоротить ваш час на відвідування офісу.

Зустрітися з адвокатом для платної усної консультації, ви можете у будь-який зручний час за попередньою домовленістю. Для більш афективного використання вашого особистого часу рекомендуємо заздалегідь надіслати адвокату всі фото документів, які у вас є, щоб адвокат з нерухомості міг розуміти про що піде розмова і міг надати вам якісну юридичну консультацію, попередньо проаналізувавши документи.


Що ви отримуєте від послуг судового адвоката з нерухомості?

  • вирішення конфлікту в суді Києва, яке найбільше відповідає вашим інтересам за мінімально можливий термін
  • отримання законного вирішення конфлікту
  • економія ваших грошей (використання лише вигідних для вас стратегій)
  • пошук доказів на вашу користь
  • 1 година безкоштовного консультування у вигляді бонусу