Юридичні питання щодо нерухомості є досить вартісними, а тому потребують професійного підходу. Вже більше 10 років я займаюсь перевіркою новобудов в Україні, супроводом купівлі нерухомості на вторинному ринку, захистом прав на нерухомість в судах. Якщо вам потрібно вигідно вкласти гроші у об’єкт, щодо якого у вас не буде боліти голова, я, як юрист з нерухомості у Івано-Франківську, допоможу вам.

Послуги юриста з нерухомості у Івано-Франківську

юридична перевірка новобудови

новобудови

 • перевірка забудовника;
 • перевірка документації на будівництво;
 • перевірка законності користування землею;
 • аналіз договору та роз’яснення умов інвестування;
 • визначення правового зв’язку між компаніями-учасниками будівництва;
 • перевірка документів на підключення комунікацій

юридина перевірка комерційної нерухомості

комерційна нерухомість

 • консультації щодо умов придбання/оренди нерухомості
 • юридичний due diligence нерухомості
 • письмовий висновок з визначенням ризиків інвестування
 • підготовка договорів
 • розробка вигідної структури угоди про придбання нерухомості

юридична перевірка квартири

вторинний ринок нерухомості

 • консультування щодо порядку розрахунків та ризиків придбання
 • перевірка документів власника на нерухомість
 • перевірка історії права власності
 • перевірка власника на наявність арештів на майні
 • перевірка та аналіз судових суперечок власника
 • супровід на угоді

Перевірка новобудов Івано-Франківська

юрист по новостройкам

Якщо ви знаєте проблему, то зможете її вирішити – так говорить народна мудрість. Юрист з нерухомості допомагає виявити юридичні перешкоди, які можуть виникнути у вас при купівлі новобудови. За результати перевірки я надаю письмовий висновок, і ви зможете оцінити, які саме ризики можуть виникнути у вас під час інвестування ваших коштів в конкретний житловий комплекс.

Що ви маєте знати про новобудову, яку купуєте?

 • хто має право власності на земельну ділянку,
 • хто має право будувати,
 • хто має право продавати майбутні квартири/офіси.

Під час інвестування, проблемним може бути питання форми оплати та підтвердження походження коштів покупця. Юрист з нерухомості допоможе вам вирішити всі питання як в процесі укладення договору, так і попередити ті проблеми, що можуть виникнути в майбутньому.

Якщо ви уклали договір на невигідних для вас умовах, то є ризик того, що у важко передбачуваних життєвих обставинах ви не зможете повернути свої кошти чи отримати довгоочікувану квартиру. Досвід показує, що суперечки часто виникають саме тоді, коли настають негативні обставини: війна, стихійні лиха, карантин, тощо.

Замовивши перевірку новобудови, ви зможете отримати договір на ексклюзивних умовах, що буде повністю відповідати вашим інтересам. Ви будете спокійні, що зробили правильний вибір, і ваша новобудова є законною і жодних судових суперечок у вас не повинно виникнути в майбутньому. Веду переговори з забудовниками так, щоб захистити ваші права і навіть за умови недостатності коштів у забудовника, ви змогли в майбутньому отримати право власності на свою квартиру/офіс.

Багаторічний досвід юридичної практики в сфері захисту прав на нерухомість допомагає мені приймати вигідні для клієнтів рішення. Я не маю на меті надавати масові послуги. Моя послуга унікальна для кожного клієнта, відповідає потребам та особливим вимогам. Якщо потрібна повна перевірка та відповідальне рішення – чудово, якщо клієнту потрібна перевірка лише окремого питання, чи лише аналіз договору – не проблема. Ви можете не платити за те, що, на вашу думку, вам не потрібно – це ваше гарантоване право. Гнучкість та ексклюзивність юридичних послуг вирізняє мене від спеціалізованих у сфері нерухомості юридичних компаній.

Я теж була інвестором у новобудову і знаю, що вам потрібно знати, щоб не потрапити в халепу. Досвід перевірки вже близько 100 об’єктів первинного та вторинного ринку дозволяє мені, як юристу з нерухомості, наперед передбачати ризики. Більше 30 судових процесів по захисту прав на нерухомість також надали мені можливість бачити наперед та усувати проблеми ще до їх появи.

Я не продаю список проблем, я продаю їх вирішення, і це головний принцип моєї роботи.

Адвокат з нерухомості у Івано-Франківську Руслана Мохнюк
- чому мені варто довіряти?

Послуги адвоката: досудове та судове вирішення конфліктів

Конфлікт легше попередити, аніж вирішувати. Але якщо у вашому житті сталася неприємна подія, і вам не хотілося б витрачати свій час на вирішення конфлікту, ви можете звернутися до нас та отримати кваліфіковану допомогу. Ми завжди інтереси клієнта ставимо на перше місце та шукаємо найбільш вигідний та швидкий для клієнта спосіб вирішення конфлікту. Судовий порядок – це крайній захід. Але є випадки, коли досудове врегулювання немає сенсу.

Якщо у вас виникла необхідність звернутися до суду за захистом ваших прав, то адвокат Івано-Франківськ зможе допомогти вам у вирішенні вашої справи.

Ми маємо позитивний досвід з таких справ, як:

Кожна справа унікальна, але ми завжди готові допомогти вирішити нестандартну справу з креативним підходом нестандартним шляхом.

Поширені запитання

Працюю з об'єктами по всій Україні, офіс у Києві. За необхідності можлива робота з виїздом в інше місто, в т.ч. у Івано-Франківськ.

Працюю по передоплаті. Оплата здійснюється в безготівковому порядку за конкретну послугу.

Усі послуги я надаю особисто - без залучення помічників, юристів, студентів та ін. Працюю більше 10 років, завжди оправдувала довіру клієнтів. Це легко перевірити перечитавши відгуки про мою роботу в інтернеті.

Якщо мова йде про новобудову, то усі документи я витребовую самостійно, за необхідності - з виїздом у відділ продаж. Якщо мова про вже збудовану квартиру на вторинному ринку, то необхідні:

 • правовстановлюючий документ на квартиру (договір або свідоцтво про право власності);
 • технічний паспорт;
 • анкетні дані продавця.