Якщо у вас виник судовий спір із забудовником, то вам необхідно отримати кваліфіковану юридичну допомогу, як у процесі досудового врегулювання, так і в суді. У мене є досвід представництва в судах як інвесторів, так і забудовників, тому я знаю, та розумію всі нюанси щодо кожної сторони конфлікту та підходжу до вирішення проблем комплексно.

Купівля квартири в будинку на етапі будівництва - ризикована інвестиція. Якщо забудовник не виконує своїх зобов'язань, то для повернення грошей може знадобитися звернення до суду. Я адвокат зі спеціалізацією у сфері нерухомості, більше 10 років захищаю права інвесторів, зокрема й у судовому порядку.

 

Юридичний супровід вирішення спору із забудовником

 

Подзвоніть нам зараз:

+38093 030 34 24  або   +38097 399 27 79

Адвокат з нерухомості допоможе вирішити спір із забудовником:

  • про розірвання договору та повернення сплаченої суми;
  • про визнання права власності на квартиру;
  • про визнання права власності на об'єкт незавершеного будівництва;
  • щодо відшкодування збитків за затримку в будівництві;
  • щодо скасування документів про введення будинку в експлуатацію;
  • про права на землю під будинком тощо.

Послуги з супроводу судового спору із забудовником:

Як розірвати договір із забудовником?

ссупровід купівлі новобудови

Для розірвання договору із забудовником можуть бути різні підстави. І не завжди таке розірвання треба обгрунтовувати. Зміна економічних обставин теж може бути підставою для розірвання договору. Якщо ви вирішили переїхати за кордон, ви можете розірвати договір із забудовником.

Мирне врегулювання спору із забудовником.

Є два основні шляхи, як можна врегулювати суперечку із забудовником: мирне розірвання за згодою сторін, у тому числі одностороннє розірвання у визначеному договором порядку або судовий порядок – коли договір прописаний настільки жорстко, що договір не можна розірвати переговорами.

Мирний порядок займає лише кілька днів (юридична частина). Саме повернення може займати і більше часу (наприклад, якщо ви підпишете додаткову угоду, за якою забудовник повертатиме вам гроші протягом 6 місяців).

Судове розірвання договору із забудовником.

Судовий порядок може зайняти роки, а тому перед його початком слід зважити всі "за" та "проти". При цьому, повертати гроші, забудовник почне лише після того, як суд винесе остаточне рішення. Важливо відзначити, що рішення апеляційного суду набирає чинності в день його прийняття, тому з цієї дати ми, зазвичай, і вважаємо термін для виконання рішення, або коли набуде чинності рішення суду 1 інстанції, якщо апеляція не буде подана.

Щоб судове рішення було гарантовано виконано, ми рекомендуємо накладати на частину майна забудовника арешт.

Спитайте адвоката

Для отримання консультації щодо Вашої ситуації, звертайтеся за номером: +38 (093) 030 34 24 або напишіть нам у будь-якому з месенджерів:

Поширені питання щодо судового спору проти забудовника

+

Судовий процес з великою відомою будівельною компанією може здатися безперспективним. Але, здебільшого, авторитетність компанії може свідчити про те, що забудовник зможе вам повернути гроші, відшкодувати завдані збитки, або навіть сплатити штраф за порушення ваших прав.

Тому, відповідаючи на запитання – так, варто судитися, якщо у забудовника є необхідне для цього майно, на яке ви можете претендувати.

+

Не варто вступати в судовий процес і витрачати гроші на адвоката з нерухомості, лише тоді, коли забудовник нічого не має. Якщо це вам точно не відомо, то ви можете замовити попередню перевірку забудовника для того, щоб виявити, чи матиме ваша суперечка шанс на вигідне для вас завершення, чи ні.

+

Якщо договір прописаний так, що ви зможете повернути лише десяту частину від вкладеного, то варто подумати, чи може краще спершу визнати договір недійсним, або замість розірвання договору, просити визнати права на об'єкт незавершеного будівництва.

Зустрічалися у моїй практиці випадки, коли інвестор сплатив частину коштів взагалі без будь-якого документального підтвердження (не скористався юридичним супроводом підписання), і після аналізу договору, я дійшла висновку, що боротися можна лише за половину вкладених коштів, що виявилося для клієнта, на той момент - вкрай невигідно.

Тому, перед прийняттям будь-якого рішення, варто спочатку порадитися з адвокатом з нерухомості та знайти найбільш вигідний спосіб вирішення вашого конфлікту із забудовником.

Багаторічний досвід юридичної практики у сфері захисту прав на нерухомість допомагає мені приймати вигідні для клієнтів рішення. Я не маю на меті надавати масові послуги. Моя послуга є унікальною для кожного клієнта, відповідає потребам та особливим вимогам. Якщо потрібна повна перевірка та відповідальне рішення – чудово, якщо клієнту потрібна перевірка лише окремого питання чи аналіз договору – не проблема. Ви можете не платити за те, що, на вашу думку, вам не потрібно – це ваше гарантоване право. Гнучкість та ексклюзивність юридичних послуг відрізняє мене від спеціалізованих у сфері нерухомості юридичних компаній.

Я теж була інвестором у новобудову, і знаю, що вам потрібно знати, щоб не потрапити в халепу. Досвід перевірки вже близько 100 об'єктів первинного та вторинного ринку дозволяє мені, як юристу з нерухомості, заздалегідь передбачати ризики. Понад 30 судових процесів із захисту прав на нерухомість також надали мені можливість бачити заздалегідь та усувати проблеми ще до їх появи.

Я не продаю список проблем, я продаю їх вирішення, і це головний принцип моєї роботи.

Відгуки

відгук перевірка нерухомості
відгук перевірка переуступки квартири

 

відгук по суду
відгук адвокат Мохнюк Руслана

 

Всі відгуки на гугл картахВеду Youtube канал юриста з нерухомості, на якому ви можете:

  • Дізнатися, як мінімізувати ризики при покупці новобудови
  • Дізнатись, як самостійно перевірити новобудову
  • Отримати безкоштовну консультацію адвоката з нерухомості

Блог

Продаж нерухомості під час війни

05/05/2022

Юрист з нерухомості розказує, що можна купити та як це зробити (актуально на травень 2022)

//Детальніше//

Як розірвати договір оренди?

 

15/04/2022

Як менше втратити грошей при розірванні договору оренди

//Детальніше//

Як покупцю повернути завдаток?

24/10/2021

Як повернути завдаток, якщо ви виявили, що квартиру купувати ризиковано та відмовилися від угоди?

//Детальніше//

Читати інші статті