Юрист з оренди нерухомості – це спеціаліст, який допоможе мінімізувати ваші ризики під час укладання договору оренди, незалежно від того, що саме ви хочете орендувати: житлову квартиру, складське приміщення чи офіс. Погано деталізований договір оренди, шаблонний договір який не враховує вашу специфіку, договір із заздалегідь нездійсненними або несправедливими умовами договору – всі ці проблеми вирішує юрист під час супроводу угоди з оренди нерухомості.

Я адвокат зі спеціалізацією у сфері нерухомості, вже понад 10 років захищаю права інвесторів та допомагаю максимально мінімізувати ризики клієнта. За час роботи супроводжувала не один десяток договорів оренди у житловому та комерційному сегменті нерухомості. Співпрацюю також і з рієлторами.

 

Юридичний супровід договорів оренди нерухомості

 

Подзвоніть нам зараз:

+38093 030 34 24  або   +38097 399 27 79

Послуги юриста з оренди нерухомості

Орендодавцю

 • Підготовка договору оренди;
 • Переговори щодо умов договору;
 • Супровід передачі нерухомості за актом;
 • Послуги адвоката під час орендних спорів.

Орендодавцю

 • Аналіз договору оренди;
 • Переговори щодо внесення змін до договору;
 • Консультування щодо розірвання договору;
 • Захист інтересів у суді

Юрист з оренди нерухомості та ріелтор: хто за що відповідає?

юрист по аренде

Що робить юрист з оренди?

Зазвичай, юрист з оренди нерухомості та ріелтор працюють в одній команді. Ріелтор шукає клієнту орендарів або орендодавців та домовляється про ціну. А вже юридичні питання - вирішує юрист. Підготовка договору, зміна окремих пунктів, підготовка детальних актів приймання-передачі нерухомості, переговори щодо відшкодування вартості ремонтів тощо – це робота юриста.

Що робить адвокат з орендних суперечок?

Якщо виник конфлікт, вам потрібний не просто юрист, а адвокат. Усі адвокати – юристи, але не всі юристи – адвокати. Адвокат має право на зайняття адвокатською практикою та має право представляти інтереси клієнтів у всіх судах будь-якої інстанції. Адвокат з орендних спорів зможе розробити вам стратегію, підготувати претензію, або повідомлення або інший документ, необхідний для вирішення вашого питання, і після всіх спроб досудового вирішення конфлікту зможе підготувати позов та подати його до суду.

За що відповідає ріелтор?

Не варто пред'являти претензії до ріелтора, якщо ви не користувалися послугами юриста під час підписання або вчинення інших дій за договором. Відповідальність ріелтора спливає тоді, коли було знайдено об'єкт для оренди. Зазвичай, їх інформаційні послуги не передбачають подальшого супроводу під час оренди. У цьому вам знадобиться адвокат з орендних суперечок.

Спитайте адвоката

Якщо вам потрібні послуги юриста з оренди, звертайтесь до нас за номером:
+38 (093) 030 34 24 або напишіть нам у будь-якому з месенджерів:

4 корисні поради від юриста з оренди нерухомості

+

Важливо пам'ятати, що усним договір оренди бути не може. Якщо у вас усний договір – вважайте, що у вас його немає. Тоді оплачувати слід не на початку місяця, за який проводиться оплата, а наприкінці місяця, оскільки в будь-який момент орендодавець може попросити звільнити орендоване приміщення.

+

Письмовий договір до 3 років може бути у простій письмовій формі (на білому папері з підписами лише сторонами договору). Якщо термін оренди 3 і більше років, то договір має бути на нотаріальному бланку та підписи сторін повинні бути засвідчені нотаріально. Усі зміни до договору оренди повинні вноситись у тій самій формі, в якій він укладений. Якщо це нотаріальна форма, всі додаткові угоди мають бути нотаріально завірені.

+

Для розірвання договору оренди важливо, не просто повідомити усно, а надіслати у встановленому договором порядку повідомлення. Сторони можуть самостійно визначити у договорі, як здійснювати повідомлення, що саме має бути відремонтовано після виїзду, хто та які ремонтні роботи здійснює, що мається на увазі під нормальним зносом майна, які ушкодження мають бути компенсовані, тощо. Всі ці умови вам може юридично правильно прописати юрист з нерухомості.

+

За наявності письмового договору, орендодавець зможе виселити орендаря навіть за умови несплати протягом 5 місяців. Тільки несплата протягом 6 місяців є підставою для виселення орендаря відповідно до положень Цивільного кодексу України. Тому в договорі ці умови можна прописати на користь орендодавця так, щоби орендар не був зацікавлений, не платити так довго.

Відгуки

відгук перевірка нерухомості
відгук перевіка переуступки квартири

 

відгук по суду
відгук адвокат Мохнюк Руслана

 

Всі відгуки на гугл картахВеду Youtube канал юриста з нерухомості, на якому ви можете:

 • Дізнатися, як мінімізувати ризики при покупці новобудови
 • Дізнатись, як самостійно перевірити новобудову
 • Отримати безкоштовну консультацію адвоката з нерухомості

Блог

Продаж нерухомості під час війни

05/05/2022

Юрист з нерухомості розказує, що можна купити та як це зробити (актуально на травень 2022)

//Детальніше//

Як розірвати договір оренди?

 

15/04/2022

Як менше втратити грошей при розірванні договору оренди

//Детальніше//

Як покупцю повернути завдаток?

24/10/2021

Як повернути завдаток, якщо ви виявили, що квартиру купувати ризиковано та відмовилися від угоди?

//Детальніше//

Читати інші статті