Завдання інвестора - вигідно та успішно вкласти гроші у будівництво або купити вже збудовану квартиру. Юридичний супровід купівлі новобудови дозволяє вирішити це завдання та максимально захистити ваші права.

Купівля квартири в будинку на етапі будівництва - дуже ризикована інвестиція. Я, як юрист з новобудов, понад 10 років допомагаю людям вкладати свої гроші в нерухомість з мінімальними ризиками.

 

Юридична перевіка новобудови

 

Дзвоніть зараз:

+38093 030 34 24  або   +38097 399 27 79

Навіщо потрібний юридичний супровід при купівлі новобудови?

сопровождение покупки новостройки

Нотаріус не гарантує вигідність умов договору

Придбання квартири на вторинному ринку відрізняється від придбання новобудови. Якщо ви інвестуєте кошти на стадії будівництва, то найчастіше вам пропонують договір, який не засвідчується нотаріусом (купівля-продаж майнових прав, купівля-продаж деривативу, участь у фонді фінансування будівництва, інвестиційний договір тощо). На угоді будете тільки ви та забудовник. Звичайно, ви можете почуватися невпевнено. Навіть укладання попереднього договору за участю нотаріуса, не гарантує вам перевірку правомірності та права укладати такий договір забудовником. Та й нотаріус буде не ваш знайомий, а нотаріус, якого обирає забудовник. Є багато ризиків. У договорі можуть бути кабальні умови, про які ви не здогадуєтеся.

Купівля новобудови має багато ризиків

Можливо, ви взагалі передаєте гроші тому, хто завтра не матиме право на будівництво, або післязавтра, коли закінчите ремонт, хтось прийде і скаже, що це не ваша квартира, тому що дозвіл на будівництво - скасовано (і таке буває). Тому, звичайно, вам хотілося б почуватися захищеним (захищеною) юридично. Саме для цього мої клієнти беруть із собою мене на угоду з придбання новобудови.

Юрист перевірить безпеку угоди

Після детального обговорення угоди, проведення переговорів, перевірки повноважень та правильного підписання договору у правильній формі та з усіма необхідними реквізитами, мої клієнти зазвичай виходять із офісу забудовника спокійні та впевнені в тому, що зробили правильний вибір і боятися нічого.

Супровід угоди щодо купівлі новобудови включає


(варіанти супроводу можуть змінюватись за бажанням Клієнта)

юридична перевірка новобудови

Повний супровід

  • аналіз безпеки інвестування чи придбання готової новобудови (арешти, суди, борги, суперечки тощо)
  • попередній аналіз документів та умов договору;
  • переговори щодо зміни умов договору або зустрічна пропозиція власної редакції договору на користь Клієнта;
  • виїзд на підписання, вичитування договорів, перевірка повноважень підписантів тощо.

юридина перевірка комерційної нерухомості

Експрес аналіз + виїзд

  • попередній аналіз договору та перевірка арештів;
  • супровід Клієнта на підписанні договору (вичитування договору, перевірка повноважень тощо).
юридична перевірка квартири

Виїзд на угоду

  • вичитування умов договору, перевірка повноважень підписантів безпосередньо перед підписанням договору про придбання новобудови.
Багаторічний досвід юридичної практики у сфері захисту прав на нерухомість допомагає мені приймати вигідні для клієнтів рішення. Я не маю на меті надавати масові послуги. Моя послуга є унікальною для кожного клієнта, відповідає потребам та особливим вимогам. Якщо потрібна повна перевірка та відповідальне рішення – чудово, якщо клієнту потрібна перевірка лише окремого питання чи аналіз договору – не проблема. Ви можете не платити за те, що, на вашу думку, вам не потрібно – це ваше гарантоване право. Гнучкість та ексклюзивність юридичних послуг відрізняє мене від спеціалізованих у сфері нерухомості юридичних компаній.

Я теж була інвестором у новобудову і знаю, що вам потрібно знати, щоб не потрапити в халепу. Досвід перевірки вже близько 100 об'єктів первинного та вторинного ринку дозволяє мені, як юристу з нерухомості, заздалегідь передбачати ризики. Понад 30 судових процесів із захисту прав на нерухомість також надали мені можливість передбачати і усувати проблеми ще до їх появи.

Я не продаю список проблем, я продаю їх вирішення, і це - головний принцип моєї роботи.

Відгуки

відгук перевірка нерухомості
відгук перевірка переуступка квартири

 

відгук по суду
відгук адвокат Мохнюк Руслана

 

Всі відгуки на гугл картах

Супровід купівлі новобудови під час війни

Під час військового стану продаж та купівля новобудов не заборонені та не обмежені. Ви можете придбати новобудову та зареєструвати свої права в будь-який час.

Для мінімізації ризиків потрібно більше часу, ніж у мирний час, оскільки адвокат запропонує отримати недоступну публічну інформацію за допомогою адвокатських запитів (якщо її не надасть забудовник). Але врешті-решт, якщо юридичний супровід угоди з новобудови було здійснено кваліфікованим адвокатом, то ви можете не переживати за свої права, зробити ремонт та заїхати у власну квартиру.

Спитайте адвоката

Для отримання консультації щодо Вашої ситуації, звертайтесь за номером:
+38 (093) 030 34 24 або пишіть нам у будь-якому з месенджерів:

Поширені запитання

Працюю з об'єктами по всій Україні, офіс - у Києві. За необхідності, можлива робота з виїздом до іншого міста.

Працюю за передоплатою. Оплата вноситься на розрахунковий рахунок за конкретну послугу поетапно.

Усі послуги я надаю особисто – без залучення помічників, юристів, студентів тощо. Працюю понад 10 років, завжди виправдовувала довіру клієнтів. Це легко можна перевірити, ще раз прочитавши відгуки про мою роботу в Інтернеті.

Усі документи для роботи я витребую самостійно, при необхідності – з виїздом у відділ продажу. Від вас - інформація про назву ЖК, секція будівництва та номер менеджера з продажу, з яким ви спілкувалися.Веду Youtube канал юриста з нерухомості, на якому ви можете:

  • Дізнатися, як мінімізувати ризики при покупці новобудови
  • Дізнатись, як самостійно перевірити новобудову
  • Отримати безкоштовну консультацію адвоката з нерухомості

Блог

Продаж нерухомості під час війни

05/05/2022

Юрист з нерухомості розказує, що можна купити та як це зробити (актуально на травень 2022)

//Детальніше//

Як розірвати договір оренди?

 

15/04/2022

Як менше втратити грошей при розірванні договору оренди

//Детальніше//

Як покупцю повернути завдаток?

24/10/2021

Як повернути завдаток, якщо ви виявили, що квартиру купувати ризиковано та відмовилися від угоди?

//Детальніше//

Читати інші статті