ЖК Манхетен

Якщо ви думаєте, чи купувати новобудову в Івано-Франківську? Чи варто довіряти відомому забудовнику Івано-Франківська? Що може піти не так, якщо ви купити квартиру у ЖК Manhattan? То ви на правильному сайті.

 

 

 

Чи законно користуються землею?

✅Власником земельної ділянки, на якій будується ЖК Manhattan є ТОВ «БЛАГО ІНВЕСТ СЕРВІС» 40407538 (Свідоцтво про право власності від 06.06.2016). Це означає, що лише ця компанія має право дозволяти продавати будь-кому майнові права на майбутні квартири, чи продавати їх самостійно. Адреса будівництва: Ленкавського 34, м. Івано-Франківськ.

✅Цільове призначення – відповідає фактичному використанню - для будівництва багатоквартирного житлового будинку (кадастровий номер 2610100000:03:006:0277 (3.04 га).

⚡Інформацію про наявні спори за земельну ділянку, арешти чи інші обтяження – міститься у повному юридичному висновку за результатами юридичної аналізу законності будівництва ЖК Manhattan в Івано-Франківську.

Що з документами на будівництво?

Весь житловий комплекс будується по-секційно. Це означає, що на кожен під’їзд (секцію) забудовник отримує окремий пакет документів, в тому числі і дозвіл на будівництво. Важливо зазначити, що містобудівні умови та обмеження, як обов’язковий концептуальний документ щодо будівництва житлового комплексу в місті, видається на весь житловий комплекс.

⚡Наявними у відділі продажу містобудівними умовами для ЖК Манхеттен у Івано-Франківську (103-31.2.1-01 від 16.08.2028 року), визначено, що поверховість у ЖК становитиме 9-15 поверхів, і не повинні перевищувати висоти в 56 метрів. Однак, згідно проаналізованих дозволів висота перевищує дозволені норми.

ЖК Манхетен

⚡Згідно дозволу на будівництво, складність будівництва визначено на рівні СС2. І тут можуть виникнути питання, оскільки будинки вище 10 поверхів з великою кількістю квартир можуть перевищувати кількість людей, які можуть проживати у будівлях, побудованих за класом наслідків СС2. Важливо зазначити, що для вищого класу наслідків будівництва (СС3) потрібен не лише дозвіл, але й позитивний висновок експертизи проектної документації щодо дотримання пожежостійкості конструкцій тощо. Звичайно, клас наслідків може визначити лише експерт, однак Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» визначає основні принципи та критерії, якими керуються експерти. Про те, як визначити класи наслідків будівництва дивіться наше відео

Більш детальну інформацію про дозвільні документи саме на вашу чергу будівництва ви можете отримати, замовивши письмову юридичну консультацію адвоката з новобудов.

Що з комунікаціями?

Варто зазначити, що для ЖК Манхеттен в Івано-Франківську видавалися єдині технічні умови на підключення всіх комунікацій.

  • Електропостачання. Наявні технічні умови для підключення, обсяг для 1 черги будівництва – 950 кВт, а для 2 черги – 200 кВт. Постачальник – АТ «Прикарпаттяобленерго».
  • Водопостачання. Обсяг дозволеної до використання централізованої води – 1124 кубічних метрів. На каналізацію технічні умови також наявні.
  • Газопостачання. Пам’ятаємо, що по закону індивідуальне опалення є законним лише для будинків не вище 3-4 поверхи. Тому у ЖК Манхеттен в Івано-Франківську було дозволено лише газове централізоване опалення, на що технічні умови також наявні.

Повна юридична перевірка – що це?

До повної юридичної перевірки входить повний аналіз всіх ризиків при будівництві та найголовніше – аналіз договору. Кожен інвестор повинен знати, на що він/вона погоджується, укладаючи договір з продавцем новобудови. Також ми аналізуємо всіх учасників будівництва, їх право продавати, репутацію та фінансові ризики, юридичну та податкову історію. Ви зможете отримати вичерпну інформацію про свою новобудову, а також рекомендацію адвоката щодо того, чи варто інвестувати, чи ні, чи є ризики суттєвими, чи їх можна усунути, або ж просто не переживати щодо них. Замовляючи у нас юридичну перевірку новобудови, ви купуєте перш за все власний спокій та відсутність докорів сумління щодо того, що ви могли зробити, але не зробили.

 

Маєте намір купити квартиру?
Замовляйте перевірку в юриста з нерухомості
Подзвонити
позвонить адвокату